Nabídka pro firmy: vánoční fairtradové balíčky

Českým firmám nabízíme dárkové balíčky s fairtradovými výrobky pro zaměstnance nebo obchodní partnery. Fairtradové balíčky jsou symbolem společenské odpovědnosti firmy a jsou ideální pozorností k Vánocům nebo při významných příležitostech. Fair trade pěstitelům zaručuje mimo jiné férové obchodní podmínky, dodržování lidských a pracovních práv, šetrnost k životnímu prostředí nebo vyplácení tzv. sociálního příplatku, který je investován do projektů místního rozvoje.

Zakoupením fairtradových vánočních balíčků z Obchodu NaZemi, s. r. o., navíc pomůžete financovat i aktivity nevládní neziskové organizace NaZemi. Veškeré případné zisky z činnosti Obchodu NaZemi, s. r. o., jsou použity k financování činnosti občanského sdružení NaZemi, především tedy pro informační aktivity v oblasti odpovědné spotřeby a na podporu globálního rozvojového vzdělávání.

Fairtradové dárkové balíčky můžeme plně přizpůsobit přání zákazníka. Dodací doba záleží na počtu a složení balíčků. Pokud se jedná jen o několik jednoduchých balíčků, lze se domluvit na vytvoření balíčků na počkání nebo během několika málo dní. V případě většího množství balíčků může být nezbytné objednat výrobky ze zahraničí a dodací lhůta se tak může prodloužit.

Vánoční balíčky pro letošní rok lze objednat do 14. listopadu 2014, termín pro dodání je v tomto případě 9. prosince 2014. Nabídku si můžete prohlédnout v našem e-shopu, rádi vám ale připravíme balíčky šité na míru. Objednávku si můžete vyzvednout v naší kanceláři na Kounicově 42 v Brně, nebo vám ji na vaše náklady zašleme přepravní službou.

Detaily s vámi rádi probereme. Pro dojednání podrobností či objednání kontaktujte, prosím, Petru Frühbauerovou z Obchodu NaZemi, s. r. o.

Petra Frühbauerová

e-mail: obchod@nazemi.cz

tel.: 774 437 277

 

Obchod NaZemi, s. r. o.

Pekařská 22, Brno

obchod.nazemi.cz